Katalogas
Krepšelis

Įmonė ELKOR® buvo įkurta 1989 metais. Šiandien ELKOR® yra viena didžiausių bendrovių Latvijos rinkoje, veikianti prekybos srityje ir atstovaujanti įvairioms kryptims, tokioms kaip elektronika ir buitinė technika, madingi drabužiai ir susiję gaminiai, prekės sportui ir turizmui, žaislai ir prekės vaikams, baldai, namų apyvokos prekės, tekstilė ir interjero daiktai, taip pat išskirtiniai gėrimai ir delikatesai. Visada vienu žingsniu priekyje nei mūsų konkurentai, ELKOR® siūlo ne tik platų produktų asortimentą, bet ir naujus klientų aptarnavimo standartus. Klientų pasitenkinimas - tai sėkmingos daugiau nei 30 metų verslo patirties pagrindas.

Nuo 2016 metų ELKOR® aktyviai plėtoja savo elektroninės prekybos verslą už Latvijos rinkos ribų, pristatydamas produktus ir paslaugas Amerikoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje.

ELKOR® siūlome platų verslo paslaugų spektrą nuo mažmeninės iki didmeninės prekybos, platinimo, elektroninės prekybos ir klientų aptarnavimo.

Profesionalios ELKOR® komandos patirtis kartu su tvirtais ir nusistovėjusiais santykiais su prabangos prekių ženklais leido mūsų įmonei sukurti reputaciją, kuri yra sinonimas tobulumui. Mes siekiame tapti pirmaujančia internetine platforma ir užtikrinti tvarų ilgalaikį augimą mūsų įmonei ir partneriams, savo klientams siūlant neprilygstamą pirmaujančių pasaulinių prekių ženklų asortimentą.