Katalogas
Krepšelis

Apmokėjimo metodai:

 • Apmokėjimas banko kortele
 • Elektroninė bankininkystė
 • Banko pavedimas
 • Išsimokėtinai

 • Apmokėjimas banko kortele

  Mokėjimas atliekamas pateikiant internetinį užsakymą internete naudojant šias mokėjimo korteles: kartes

  Pateikęs užsakymą, klientas yra nukreipiamas į saugų SEB EveryPay portalą atlikti mokėjimą. Ten yra iš anksto užpildytas mokėjimo nurodymas, kuriame nurodoma mokėtina suma. Įvedus kortelės numerį, kortelės CVC2 kodą (3 skaitmenys kitoje kortelės pusėje) ir kortelės galiojimo data, SEB EveryPay autorizuoja operaciją kliento banke.
  Priimant kortelės duomenys, naudojamas SSL saugumo protokolas ir saugumo programos „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“, kurių dėka užtikrinama, kad pašaliniai asmenys negalėtų jų pasiklausyti ar pakeisti.
  Kai tik bankas patvirtina mokėjimą, suma rezervuojama kortelėje ir užsakymas automatiškai išsiunčiamas vykdymui.

  Elektroninė bankininkystė

  Mūsų parduotuvėje galite naudotis naujausiu ir patikimiausiu mokėjimo būdu – SEB EveryPay. Šią mokėjimo sistemą sukūrė EveryPay AS, garantuojantis jūsų finansų ir asmeninių duomenų apsaugą. Pagrindinis privalumas yra duomenų konfidencialumas: pirkėjo informacija nepatenka pardavėjui.
  Atlikite mokėjimus per SEB EveryPay tiesiai iš savo banko sąskaitos. Tai patogus ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis atlikti pirkinius akimirksniu. Norėdami atlikti sandorį, tiesiog pasirinkite savo banką, prisijunkite prie sistemos ir patvirtinkite operaciją. EveryPay AS yra autoritetingas banko paslaugų teikėjas, veikiantis pagal ES Mokėjimo paslaugų direktyvą (PSD 1) – Direktyva 2007/64/EC. banks-latvija

  Banko pavedimas į mūsų sąskaita

  Mokėjimas banko pavedimu atliekamas per bet kurį banką. Fiziniai asmenys einamojoje sąskaitoje turi nurodyti užsakymo numerį. Su juridiniais asmenimis gali susisiekti operatorius sąskaitos faktūros surašymui. Prekė laikoma apmokėta gavus lėšų į internetinės parduotuvės atsiskaitamąją sąskaita. Iki lėšų gavimo užsakytos prekės sandėlyje nėra rezervuojamos.

  Išsimokėtinai

  Norimas prekes, iki 10 000 €, ypač greitai ir patogiai galite įsigyti išsimokėtinai! Paslaugą teikiame kartu su ESTO UAB.

  Jums reikės tik patvirtinti savo užsakymą, pasirinkti atsiskaitymą per ELKOR lizingą, susipažinti su asmeninėmis paslaugos sąlygomis ir, skaitmeniniu būdu, pasirašyti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

  Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

  • Itin greitas, patogus ir saugus procesas, trunkantis apie 1 min.;
  • Atsakymą dėl finansavimo suteikimo matysite iš karto;
  • Galėsite išsirinkti Jums palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį;
  • Pirkimo išsimokėtinai sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – patogu, greita ir saugu.

  Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

  • Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €;
  • Išsimokėjimo terminai iki 48 mėn.;
  • Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys.
  • Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.


  Jei buvo sumokėta už prekes, tačiau pirkimas neįvyko (dėl prekių trūkumo), pinigai už sumokėtas prekes/užsakymą bus grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų. Jei turite papildomų klausimų dėl pinigų grąžinimo, prašome parašyti mums el. paštu: [email protected], laiške nurodydame savo užsakymo numerį.